top of page

Apie mus rašo spauda

Andrius Užkalnis: baisi rizika restorano nenužudė. 4 žąsys iš 5!

Kijevo kotletas (8,50 EUR), pasak restorano, yra vienas populiariausių restorano patiekalų, bet aš vis tiek buvau nusiteikęs skeptiškai. Tiesiog per daug neskanių Kijevo kotletų esu valgęs. Bet šitas buvo puikus: nors ir ne su kauliuku, bet kietas išorėje, viduje švelnus, sviestu plaukiantis. Tai taip išeina, ne be reikalo populiariausias.

 

Kai svajonės virsta realybe: įspūdinga kulinarinė kelionė po pasaulį Vilniaus širdyje

„Daug metų svajojau apie savo restoraną, tačiau ta mintis mane net šiek tiek baugino. Bet, galiausiai, įkvėptas kelionių ir potyrių ragaujant skirtingų šalių patiekalus nusprendžiau atidaryti išskirtinį restoraną, kuriame susijungtų viso pasaulio kultūros“, - prieš beveik dvejus metus duris lankytojams atvėrusio restorano „One for All“ susikūrimo priešistorę prisiminė vilnietis Tomas.
 

Virtuvės mitų griovėjai: muškietininkai mus nuginklavo

Pirmasis ir vienintelis Užupyje mums rekomenduotas Kijevo kotletas. Kotleto forma primena kulšelę, patiekiamas su gruzdintomis bulvytėmis ir morkų salotomis. Sakytume, kad jau čia numalšinome savo alkį. Taip pat neturime prie ko prikibti – žolelių sviesto nei per daug, nei per mažai. Muškietininkai mus nuginklavo.
 

Jauki atmosfera, skanus maistas, didelės porcijos

Šios vietos neįmanoma praeiti net niūrų ir lietingą rudens vakarą: kai miesto centre vos vienas kitas siluetas, Užupio Angelo šešėlyje pro "One for All“ langus šviečia jaukumas ir šiluma. Vos įėjus pasitinka jaukus klegesys, kuriame susilieja ir foninė muzika, ir krykštaujantys vaikai, ir bent kelios užsienio kalbos, sklindančios nuo gretimų staliukų. Klientų gausa ne pasiteisinimas geram aptarnavimui, tad akimirksniu prisistato padavėjas ir palydi iki stalelio.

Ypatinga vieta Vilniaus širdyje:

čia kiekvienas klientas tampa didelės šeimos dalimi

Mėgstantys pasivaikščioti sostinės senamiesčiu turėjo atkreipti dėmesį į Užupyje, prie pat Angelo skulptūros, esančią restorano iškabą „One for All“. Legendinis keturių muškietininkų šūkis Vilniuje įgavo kiek kitokį, net išdrįskime išsireikšti itin gurmanišką atspalvį.

bottom of page